BIO

"It's not fear that grips him.
Only a heightened sense of things."

Góry to moja pasja i naturalne środowisko. Jako urodzony sportowiec, od najmłodszych lat dążyłem do pokonywania coraz ambitniejszych dróg. Wychowany w Zakopanem, u stóp północnej ściany Giewontu, od 2003 roku mieszkam we włoskiej Dolinie Aosty u stóp południowej ściany Mont Blanc.

Przez 18 lat moją domeną była wspinaczka sportowa. Najpierw w barwach Polski, później Włoch wielokrotnie startowałem w Pucharze Świata. Od 2013 roku jestem członkiem Wojskowej Sekcji Gór Wysokich. Przynależność do tej elitarnej grupy wojska włoskiego umożliwia mi profesjonalne podejście do treningu i przygotowywanych projektów.

Moja aktualna działalność sportowa jest bardzo wszechstronna. Wachlarz uprawianych dyscyplin rozciąga się od boulderingu, szczególnie w wersji ‘high’, aż po himalaizm zimowy. Jednak główną specjalnością są alpinizm spod znaku fast & light oraz drytooling. W tym co robię, dążę do perfekcji i dlatego wyzwaniom, jakie stawiam przed sobą oddaję się bez reszty. To one stanowią esencję mojego życia.